Vítejte

19.12.2017

Přeji všem krásné prožití vánočních svátků a skvělý rok 2018!!

foto

Představuji nové posily našeho chovu.... Po kastraci Cami jsem se rozhodla pořídit pro našeho chlapečka  Erwina novou nevěstu a protože mne opět okouzlily tmavé čumáčky, tak jsem si začátkem roku dovezla domů takovou malou ušmudlanou holčičku s legračním výrazem  opičky :-). Zumba pochází ze Slovenské CHS Bell Arden a já za ní moc děkuji Aďce Koppiové. No a protože mi zároveň v chovu chyběl chlap pro naše dvě holky Eiby a Giulii, tak bylo třeba sehnat ženicha i pro ně :-).  Volba padla na stříbrného krasavce z Ukrajiny z CHS StarTa jménem Velaskes. Keks, jak mu doma říkáme, je opravdu velký kluk a mám z něj obrovskou radost. Moje díky patří jeho chovatelce  Tanye Kubashevske. Než našim novým dětem pořídíme vlastní stránku, tak přidávám aspoň pár fotografií sem, do novinek...
foto foto
foto foto

06.09.2017

Naši kluci z vrhu I jsou již velcí chlapi.  Irwin je již v novém domově a jeho nové rodince děkuji za péči a spoustu informací a fotografií. Volný je ještě nádherně zlatý chlapeček Iggy.
foto foto
foto foto

Dostala jsme krásné fotky Hugga...už to dávno není to malé chlupaté miminko, které jsem minulý rok muchlila, z Huga je krásný a velký pan kocour. Za krásné fotografie, které dostávám pravidelně a za lásku jeho rodinky moc děkuji.
foto foto

09.06.2017

Začátkem května se Eibynce narodila naše první letošní koťátka, otcem koťátek je tak, jako předešlý rok krásný zlatý kocour Curry of Horatio ze spřátelené CHS Fateful Meeting. Eiby nás stejně jako minule obdarovala pouze chlapci, jen tentokrát místo tří máme dvě úžasné kuličky :-). Kluci jsou již velcí frajeři, kteří stojí na vlastních nožičkách, pobíhají po ohrádce a věnují se dětským hrám a mezi tím nabírají sílu spánkem a z maminčina mlíčka. Přinášíme první fotografie našich zlatých chlapečků...
foto foto foto
foto foto foto

19.12.2016

Příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví, hodně lásky, radosti a pohody přeji všem návštěvníkům těchto stránek a všem majitelům našich odchovaných koťátek.
foto

Všechna naše letošní koťátka odešla do svých nových domovů. Od nových majitelů dostáváme fotky a milé zprávy, jak se naše dětičky zabydlují, jak jsou úžasně vychované, vymazlené a kontaktní. Takové zprávy mne samozřejmě moc těší a není nic radostnějšího, než vědět, že prckové mají opravdu ty správné, milující majitele, kterým přinášejí radost.

28.11.2016

Skoro všechna naše koťátka již našla svůj domov, některá již dělají radost svým novým majitelům a některá teprve cesta do nových domovů čeká. Volného máme pouze chlapečka z vrhu "H" Huga. Hugo je fajn chlap, neskutečný mazel, který si rád nechá drbat bříško :-). Je to opravdu velmi kontaktní chlapeček a hodí se i do rodiny s dětmi. Pro našeho zlatého chlapečka hledáme jen ten nejlepší domov.
foto foto foto>>> Události roku 2016 <<<


>>> Události roku 2015 <<<


>>> Události roku 2014 <<<


>>> Události roku 2013 <<<


>>> Události roku 2012 <<<


>>> Události roku 2011 <<<


>>> Události roku 2010 <<<


>>> Události roku 2009 <<<


Copyright Small Miracle