Vítejte

19.12.2016

Příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví, hodně lásky, radosti a pohody přeji všem návštěvníkům těchto stránek a všem majitelům našich odchovaných koťátek.
foto

Všechna naše letošní koťátka odešla do svých nových domovů. Od nových majitelů dostáváme fotky a milé zprávy, jak se naše dětičky zabydlují, jak jsou úžasně vychované, vymazlené a kontaktní. Takové zprávy mne samozřejmě moc těší a není nic radostnějšího, než vědět, že prckové mají opravdu ty správné, milující majitele, kterým přinášejí radost.

28.11.2016

Skoro všechna naše koťátka již našla svůj domov, některá již dělají radost svým novým majitelům a některá teprve cesta do nových domovů čeká. Volného máme pouze chlapečka z vrhu "H" Huga. Hugo je fajn chlap, neskutečný mazel, který si rád nechá drbat bříško :-). Je to opravdu velmi kontaktní chlapeček a hodí se i do rodiny s dětmi. Pro našeho zlatého chlapečka hledáme jen ten nejlepší domov.
foto foto foto

19.10.2016

Našim sladkým zlatým chlapcům je již 11 týdnů, přidávám jejich novější fotografie.
foto foto foto

Koťátkům CH je devět týdnů, zde jsou jejich aktuální fotografie. Z prcků mám velkou radost, mají nádherné, sladké tvářičky a úžasné, uvrněné povahy... jsou prostě k sežrání
foto foto foto foto

15.09.2016

Kluci z vrhu H jsou zase o kousek větší...přidávám jejich nové fotografie.
foto foto foto

Přidávám fotografie dětiček z vrhu CH....prckové poprvé krásně pózovali. Na své stránce mají více fotografií, svá jména a určení barviček.
foto foto foto foto

Z Giullie nám vyrostla krásná slečna...je to moje vysněné stříbro, a tak prostě holčička musela zůstat doma.
foto foto

02.09.2016

Koťátka.
Naši zlatí kluci z vrhu "H" mají již měsíc. Máme první dlouhosrsté miminko a jsme z něj všichni nadšení.....tahle kouzelná, heboučká vatička nám naprosto učarovala. Kluci mají svoji stránku, kde najdete více fotografií, jejich jména a určení barev.
foto foto foto

Další novinkou je, že máme poslední vrh od naší Camilky. Máme čtyři koťátka, dvě holčičky a dva chlapce. Otcem koťátek je Erwin, chlapeček z našeho odchovu.
foto foto foto foto

01.08.2016

Máme nová koťátka.
Naší Eiby se narodila její první koťátka. Na její miminka jsem se dlouho těšila, a přála jsme si i nějakou krásnou zlatou holčičku, ale jak to tak bývá, máme samé kluky :-). Miminka nám krásně rostou a přibírají na váze.....přidávám pár prvních fotografií s jejich maminkou, která se o ně tak krásně stará. Více info. později.
foto foto foto

25.06.2016

Naší Giullii je již devět týdnů, přidávám její aktuální fotografie.
foto foto

01.06.2016

Máme koťátko! Dorotky velké bříško skrývalo překvapení v podobě jedináčka. Máme krásnou stříbrnou holčičku, které jsme dali jméno Giullia.
foto foto foto>>> Události roku 2015 <<<


>>> Události roku 2014 <<<


>>> Události roku 2013 <<<


>>> Události roku 2012 <<<


>>> Události roku 2011 <<<


>>> Události roku 2010 <<<


>>> Události roku 2009 <<<


Copyright Small Miracle