Vítejte

22.12.2014

Krásné Vánoce všem !
foto

14.12.2014

Přidávám pár fotografií našeho chlapečka Erwina v jeho novém domově.
foto foto foto

„Světová výstava koček v Praze“
přidávám pár fotografií z této úžasné události, které jsem se poslední říjnový víkend zúčastnila s naší kočičkou Eiby.
foto foto foto

14.10.2014

Všechna naše koťátka už dávno odešla do svých nových domovů. Loučení bylo těžké ale zároveň musím říci, že z jejich nových rodinek mám velkou radost. Od nových rodinek našich stříbrných dětí Eimmy a Eliotta jsme dostali krásné fotografie ....za jejich skvělé domovy moc děkuji.
foto foto foto foto

Doma jsme si nechali holčičku Eiby, která mezi naše starší děvčata vnesla trošku rozruchu ...je to takové šťastné dítě, které pořád nadšeně poletuje a nahání vše, co se hýbe. Především jí přijde zajímavé okusovat ocasy svým tetičkám, což se jim ani trošku nelíbí. Ale protože je to pohodářka, která se vůbec ničeho nebojí a i vysavač považuje za super hračku pro kočky, tak jí syčení ostatních bab ve smečce nemůže v nejmenším rozhodit :-). Eiby je především nádherná kočička a já věřím, že bude velkým přínosem pro náš chov. Pro holčičku jsme vytvořili její vlastní stránku, kam jsme přidali spoustu nových fotografií.
foto foto

18.08.2014

Od poslední aktualizace už uběhlo hodně vody a z malých koťátek už jsou velcí puberťáci. Elliote a Erwin jsou pořádní velcí chlapi a oba jsou moje velké lásky a kdybych mohla, tak si je oba nechám. Jsou to úžasní mazlíci a když spustí motorek, tak nejsou k zastavení. Eiby je celá maminka a to nejen výrazem, je to malý neposedný čertík s neskutečně zvědavou povahou ..."všude musím být, všechno musím vidět". Za to Eimmy to je malá princezna, něžná a sladká panenka ...jak vypadá, tak taková i je.
foto foto foto foto

Přidáváme pár fotografií z malého výletu na zahradu .......v zeleni to našim malým šelmičkám moc sluší.
foto foto foto foto

Domov hledáme už jen pro Eimmy naši malou něžnou princeznu s tou nejúžasnější povahou. Holčička si zaslouží jen tu nejlepší rodinu, kde bude milovaná a rozmazlovaná!!
foto foto

11.06.2014

Koťátka mají již šest týdnů. Přidávám pár víkendových pohodových válecích fotografií :-).
Další fotky naleznete ve fotogalerii vrhu.
foto foto foto foto foto foto

28.05.2014

Koťátkům jsou již čtyři týdny!
Prckové se rozběhly po ohrádce a pozorovat je, je pro nás tou největší zábavou. Nastává to nejkrásnější období, kterému říkám „anténkové“, protože se zdvihnutými ocásky srandovně pobíhají a dovádějí a jsou při tom neskutečně sladcí ..."ještě nám ujíždějí nožičky a občas neuneseme svá těžká bříška ale den ode dne jsme šikovnější " :-). Koťátka mají svoji vlastní stránku, kam jsme přidali více jejich fotek a pokusili jsme se o upřesnění barviček.
foto foto foto foto

15.05.2014

Máme koťátka!
U nás zahradě nádherně rozkvetly moje milované orlíčky a další radost mi udělala naše Dorinka, které se narodila naše první letošní koťátka, na která jsem se opravdu moc těšila. Máme dva chlapečky a dvě holčičky….. zatím jen první foto a více informací později. foto foto

aktualizace : 11.06.2014

Vsevjednom.cz>>> Události roku 2013 <<<


>>> Události roku 2012 <<<


>>> Události roku 2011 <<<


>>> Události roku 2010 <<<


>>> Události roku 2009 <<<


Copyright Small Miracle