Vítejte

08.12.2013

foto

11.10.2013

Naše Diggy má již čtyři měsíce a je to takový nafouknutý chlupatý balonek s krásným modrým okem a úžasnou uvrněnou povahou. Stačí se na ni jen podívat a okamžitě začne vrnět a chce se mazlit. Pro Diggy hledáme domov, kde bude milovaná a rozmazlovaná! Přidáváme pár jejích aktuálních fotografií a více jich naleznete ve fotogalerii.

foto foto
foto foto

Přidáváme i pár fotografií našeho stříbrného kocourka Ria. Je z něj už velký chlap.....chlap s duší puberťáka, který strašně touží po nevěstě, jen se mu jaksi pořád nedaří :-)...... a tak se letos dalších koťátek zcela určitě nedočkáme :-(. Hlavně, že je chlapec zdravý a veselý ale koťátka bychom si moc přáli, především naše děvčata občas ztrácí s naším puberťákem trpělivost :-). Snad nám chlapec brzy dospěje se vším všudy a koťátek se dočkáme aspoň příští rok.

foto foto
foto foto

16.08.2013

Naší malé Diggy je již deset týdnů. Po mamince Jimi zdědila úžasnou povahu a výraz malého šibala :-). Do fotogalerie opět přidáváme nové fotky.

foto foto

08.07.2013

Diggy v pěti týdnech svého života.....o víkend jsme nafotili naši stříbrnou holčičku Diggy a její nové fotky najdete ve fotogalerii.

foto foto

26.06.2013

Máme jedináčka! Koťátku jsou v tuto dobu tři týdny a kousek a je to krásná holčička, které jsme dali jméno Diggy. Diggy je neskutečně sladké stvoření a máme z ní opravdu velkou radost. V sekci koťátka má holčička svoji stránku a více fotografií.

foto foto

Aurinka v náručí našeho Martina ve svém domově :-).

foto

07.05.2013

Naše Jimi čeká koťátka! Koncem měsíce května by měla na svět přijít naše dlouho očekávaní koťátka. Moc se těšíme a doufáme, že vše dobře dopadne. Otcem koťátek je nádherný kocour Elliot Diamond PRO z CHS Royal Angel. Moc děkuji Petře Šnajdrové za možnost krytí, tak krásným kocourem.

foto + foto

22.04.2013

Naše stránky dostaly nové šatičky a mým kočičkám i mě určitě více sluší... moc děkuji Nikol za to, že nám je takto pěkně ušila na míru. Ted už se jen budeme těšit na letošní koťátka...

26.03.2013

Jaro je tady a naše Jiminka začala konečně mrouskat. V těchto dnech je na návštěvě u ženicha a když se vše zdaří tak, jak má, tak se konečně po dlouhé době dočkáme koťátek.
Před časem byla u nás na návštěvě kamarádka Zuzka z CHS www.funkyzuky.sk a nafotila některým našim kočičákům moc krásné fotky. Přidávám jen pár na ukázku a časem určitě přidáme i do fotogalerie spoustu dalších stejně krásných fotografií.

foto foto foto foto

foto foto

21.01.2013

Dvě nádherné kočičky hledají milující rodiny! Holčičky se narodily na Slovensku v Bratislavě v chovatelské stanici Special Edition. Obě jsou pěkné v typu s pěkným modrým okem a především úžasnou uvrněnou povahou. Délia DeLux je kočička nejen s luxusním jménem ale je to nádherná cukrová vata k pomačkání a její sestřička Dotty Dot má úžasný plamínek na nosíčku, který jí moc sluší :-). Koťátko je možné po dohodě dovézt i do Prahy, i když cesta za láskou svého života není nikdy dost dlouhá :-). V případě vážného zájmu se obraťte na moji kamarádku Ivetku Kralovičovou (tel. 00421 904 896 988).
Více informací a fotografií na stránkách CHS www.specialedition.sk 

foto foto

foto foto

foto foto

14.01.2013

Přes víkend jsme trošku fotili našeho chlapce Ria a aby mu to na fotkách víc slušelo, rozhodla se některá děvčata dělat Riovi při focení společnost a zlepšit tak pozadí fotografií. Našim novým chlupáčům Riovi, Dorotce a Camilce jsme vytvořili jejich vlastní stránky.

foto foto

foto foto

02.01.2013

Nemohu nevzpomenout, že je tomu již rok kdy do „kočičího nebe“ navždy odešel můj milovaný kocourek Flip….je mi po něm neustále velmi smutno L. Minulý rok byl rokem smutných odchodů, nabírání nových sil a příchodů nových přírůstků. Doufám, že v tomto roce se konečně dočkáme radosti v podobě nových koťátek. Koncem roku k nám zcela neplánovaně přibyla nová kočička Dorotka. Dorotka pochází z chovatelské stanice Fateful Meeting mojí kamarádky Soničky Štěrbové a já jí za našeho malého čertíka moc děkuji. Její příchod jsem skutečně neplánovala ale protože jsem měla možnost vidět jak malá roste a je pořád krásnější a krásnější, tak se jí jednoduše nedalo odolat.

foto foto

Přidávám i dvě fotografie našeho chlapečka Ria, který nám roste před očima a už je z něj opravdu velký chlap.

foto foto

aktualizace : 22.04.2013

Vsevjednom.cz>>> Události roku 2012 <<<


>>> Události roku 2011 <<<


>>> Události roku 2010 <<<


>>> Události roku 2009 <<<


Copyright Small Miracle