Události z roku 2012

foto

25.10.2012

Představujeme vám našeho nového chlapečka Ria. Riuška jsme si dovezli ze Švýcarska z chovatelské stanice "Cult cats""a tímto bych ráda poděkovala Dunje za to, že nám našeho sněhového chlapce svěřila.

foto

11.10.2012

Koťátka ze spřátelené chovatelské stanice Fateful Meeting hledají nové milující domovy. Koťátka jsou v zajímavém zbarvení a naprosto perfektní v typu, jsou to skutečně nádherní kulatí medvídci. Prckové, dva chlapci a jedna holčička, mají úžasnou mazlivou povahu a hodí se i do rodiny s dětmi. Koťátka se narodila 9. 8. 2012 a v tuto dobu je jim devět týdnů.
Mají za sebou první očkování, jsou čipovaná a v třináctém týdnu budou připravena k odchodu do svých nových domovů.
V případě zájmu se obraťte na Soňu Štěrbovou tel. + 420 605 912 972 www.fatefulmeeting.eu.

foto foto foto

17.08.2012

Po dlouhé době přicházím s aktualizací těchto stránek.
Velmi dlouho mi trvalo než jsem byla schopna napsat na stránky tuto zprávu a velmi dlouho mi trvalo než jsem byla schopna se s touto skutečností smířit.
Minulý rok byl pro moji rodinu velmi náročný a jak už to bývá, neštěstí nechodí nikdy samo, ale vždy ve skupinách. Přestože nejsem pověrčivá velmi jsem doufala, že když překročím konec roku 2011, tak vše bude už jen dobré. Nestalo se tak..... začátkem roku navždy dotlouklo srdíčko mého milovaného pomerančového kluka a jeho odchod byl pro mne neskutečně bolestivý. Časem pravděpodobně Flipa v našem domě nahradí jiný chlapec s kuličkami ale v mém srdci zůstane pro něj vždy vyhrazené místo.>>> Události roku 2011 <<<


>>> Události roku 2010 <<<


>>> Události roku 2009 <<<


Copyright Small Miracle