Události z roku 2011

foto

11.12.2011

Máme poslední volnou kočičku Camilku. Holčička je řádně vymazlená, trošičku rozmazlená :-) a zároveň řádně vychovaná. Pro Camilku hledáme jen tu nejlepší a nejúžasnější rodinku, kde se jí dostane hodně lásky. Milující rodiny pro moje koťátka jsou to nejdůležitější. Cami je velká a mohutná kočička s nádherným výrazem a obrovskýma očima, které zdědila po své mamince Izy.
Jinak se musíme trošičku pochlubit...kočička z našeho odchovu Billie se v Německu zúčastnila své první výstavy a vedena příkladem svého krásného otce Flipa se nenechala zahanbit a získala ocenění BEST IN SHOW!!!! Pro mne byla moje malá Billie vždy nejkrásnější a teď to prostě má i potvrzené :-). Mám obrovskou radost.
Přidávám fotku naší Charleenky v novém domově. Charleenka krásně spinká v obětí své nové kamarádky Sáry. No řekněte, není to nádherný pohled ...:-))

foto

28.11.2011

Dvě poslední kočičky, Catty a Cami hledají své milující rodinky. Pro naše holčičky hledáme domov, kde budou rozmazlované a milované tak, jako tomu bylo dosud. Camilka je milá něžná kočička, která jakoby z oka vypadla své krásné mamince Izy. Catty je takový malý kašpárek, věčně dobře naladěná a neustále vrnící a vyhledávající přítomnost člověka. Byla bych nejšťastnější, kdyby děvčata odešla do nového domova společně, protože jsou na sebe hodně navázané a už od malinka jsou nejvíce spolu. Když se narodila, tak jsem jim říkala dvojčata, protože jsem si je dlouho pletla, nakonec se začala měnit nejen výrazem ale i povahou. Myslím, že by společně tvořily úžasnou dvojici …. princezna a kašpárek :-) Děvčátka mají nádherné fotografie a protože se blíží doba Vánoc, tak i fotografie jsou trošku vánočně laděné.

foto  foto

Před časem od nás odešla moje velká láska Billie a musím se přiznat, že při jejím odchodu jsem uronila spoustu nefalšovaných slziček. Billinka se přestěhovala až do Německa do Frankfurtu, kde bude působit v CHS Taunus. Od její nové majitelky Brigitte dostávám krásné zprávy a ujištění o tom, jak Billinku moc miluje a je šťastná, že ji má J. Já jsem zase moc šťastná, že Billie našla tak skvělý domov a Brigitte za něj moc děkuji. Přidávám pár krásných fotografií z nového domova naší Billie. Billinka nám krásně zezlátla tak, jako podzimní listí za ní na fotografiích a stále více se podobá své mamince Jimi.

foto  foto

Pro srovnání přidávám i pár krásných fotografiích naší zlaté Jiminky.

foto  foto

04.11.2011

Dětičky nám krásně rostou a mají před sebou poslední očkování a poté se mohou vydat do nových domovů. Catty, Cami a Chico stále hledají své milující rodinky. Do fotogalerie jsme přidali spoustu nových fotografií.

foto  foto

foto  foto

14.10.2011  

Čas nám neúprosně letí a koťátka rostou jako z vody, a zase jsou o kousek větší a o něco straší. Prckové už jsou naprosto samostatní, ale maminka Izy se pořád ukázkově stará a přeci jen její mlíčko je nejlepší :-). Naše princezna Charleen je v tuto dobu už zadaná a její nová rodinka se na ní moc těší a pravidelně ji chodí navštěvovat, což zase velmi těší mne :-). A z čeho mám největší radost, že malá bude bydlet hned ve vedlejší vesnici, takže ji budu moci vídat. Ostatní koťátka..... naše dovádivé kůzle Catty, tichá, něžná a rezervovaná Cami a sladký chlapeček Chico své rodinky pořád hledají.

foto  foto

foto  foto

02.10.2011  

Do fotogalerie přidáváme nové fotky našich Céčkových koťátek.

foto  foto

16.09.2011  

Koťátka jsou zase o týden starší, do fotogalerie jsme přidali jejich nové fotky. Pro naše kuličky hledáme milující rodinky.

foto  foto

foto  foto

Opět přidáváme i fotky naší Billie, která nám tentokrát opravdu krásně zapózovala. Spoustu fotografií má i ve fotogalerii.

foto  foto

06.09.2011  

O víkendu jsem se trošičku posnažila nafotit naše prcky. Focení, to je pro mne vždy boj, boj s fotoaparátem a prcky zároveň:-). Moje fotky připomínají malířskou paletu a i koťata občas hýří všemi barvami. Vypadá to, že odchovávám nějakou zcela netradiční žlutooranžovou varietu :-). Musím proto dodat, že naše koťátka jsou krásná, strašně šikovná a mají naprosto normální barvy, o čemž se může každý zájemce při zcela nezávazné návštěvě přesvědčit sám :-). Koťátka mají svoji vlastní stránku.

foto  foto

foto  foto

01.09.2011  

Koťátkům je měsíc a kousek. Máme tři holčičky - Catty, Cami a Charleen - s čokoládovými čumáčky a jednoho chlapečka, kterému jsme dali jméno Chico s lila odznaky. Přidáváme jen pár fotografií, vlastní stránku s více údaji a fotogalerií přidáme později.

foto  foto

foto  foto

Bastíček už nám odjel do nového domova a odstěhoval se až do dalekého Brna. Přidávám jeho poslední fotografii u nás doma. Po chlapečkovi se nám moc stýská, ale určitě se má v novém domově moc dobře. Doufám, že ho ještě někdy v budoucnu uvidím.

foto

Přidávám i dvě fotografie naší Billie, která nám roste do krásy.

foto  foto

12.08.2011  

Máme nová koťátka. Izynce se před čtrnácti dny narodila naše Céčková koťátka. Přidávám první foto našich prcků. Více informací přidáme později

foto  foto

Naše Béčková koťátka mají za sebou druhé očkování a návštěvu u poradkyně chovu. Billie je v tuto dobu již zadaná a Bastíček na svou novou rodinku stále čeká - byl po celou dobu rezervován a původní zájemci si vše na poslední chvíli rozmysleli. Bastík je celý po mamince, neskutečně sladký a mazlivý a stejně jako Jimi miluje pírko na tyčce. Pro malého hledáme skvělý domov a prosíme jen vážné zájemce, kteří vědí, co chtějí. Poslední fotografie našich B koťátek najdete ve fotogalerii.

28.06.2011  

O víkendu jsme měli milou návštěvu ze Slovenska, kdy se na prcky přijela podívat Ivetka Kralovičová z CHS Special Edition. Společně jsme prckům udělaly pár krásných fotografií. Odchytit je při jejich řádění byla docela fuška, ale myslím, že se nám i něco pěkného povedlo. Jako bonus přidáváme i fotečky, které nám nafotila Soňa Štěrbová z CHS Fateful Meeting.

foto  foto

16.06.2011  

Miláčkové rostou před očima, jsou to strašně šikovná miminka.
"Papáme už úplně všechno, pacholíčky, konzervičky, masíčko i granulky a také způsobně chodíme na záchůdek. No, a hlavně vyvádíme lumpárny. Největší zábava je, když paničce okusujeme palce u nohou a to zrovna ve chvíli, kdy si žehlí oblečení do práce a strašně pospíchá. Super je, když má punčochy, to pak děsně nadává :-) Především jsme strašně, strašně rozkošní :-)."
Prckové mají svou fotogalerii, do které jsme dali starší fotky od Zuzky Funkové a některé úplně nové, které pro nás nafotila Soňa Štěrbová. Děvčata, děkuji.

08.06.2011  

Koťátka nám zase o kousek povyrostla. Přidáváme pár pohodových víkendových, válecích fotek. Zatím co minule nám krásně pózoval Bastíček, který teď na fotkách sladce spinká, tak tentokrát nám konečně ukázala Billie svoje krásná modrá očka a sladkou pusinku. Pro prcky jsme vytvořili vlastní stránku, kde jsme se pokusili o předběžné určení jejich barviček.

foto  foto

foto  foto

01.06.2011  

Koťátkům už bude měsíc a začínají se zvědavě rozhlížet po světě, vylézají z pelíšku, což se ani trošku nelíbí mamce Jimi. Bastíček je strašně roztomilý a vypadá jako malá plyšová hračka. No, a Billie je tak tučná, že ani nezvedne hlavičku, aby se pořádně podívala do objektivu a já ji mohla vyfotit. Přidávám čtyři fotečky, které se nám hodily trošku do žluté barvy :-).

foto  foto

foto  foto

25.05.2011  

Miminka nám krásně rostou, máme chlapečka Bastyna a holčičku Billie Jean. Billie je takové malé tučné "prasátko", pořád první u máminých cecíčků a Bastíček je takový malý trouba s dobráckým výrazem, který zdědil po tatínkovi. Občas zapomíná zavřít pusinku a zastrčit jazýček, takže vypadá strašně směšně :-). Brzy malým vytvoříme vlastní stránku a přidáme více fotografií. Zatím jen čtyři, na kterých sladce spinkáme.

foto  foto

foto  foto

11.05.2011  

Máme koťátka. Konečně jsme se dočkali koťátek od naší sladké Jamienky. Koťátka se narodila ve čtvrtek 5. května odpoledne. Porod probíhal hladce a Jamie ho zvládla pod mým dohledem zcela sama. Jamie se o malé úžasně stará a určitě se už teď těší, až prckové povyrostou a stanou se jejími parťáky pro hry :-). Více informací a fotografie přidáme později až malincí trošku povyrostou.

21.04.2011  

foto

13.04.2011  

Máme nádherné fotografie, za které moc děkuji Zuzce Funkové z CHS Funky Zuky. Protože rozdíl mezi mým a Zuzčiným fotografickým uměním je opravdu velký, neodvážila jsem se srovnání a poprosila jsem Nikol o vytvoření speciální fotogalerie pro tyto nádherné fotky. Zuzy, Nikol díky moc.
Zuzka je nejen šikovná fotografka, ale sama si vytvořila i velmi krásné nové stránky. Pokud máte zájem, podívejte se na první vrh v této CHS www.funkyzuky.sk

foto  foto

24.03.2011  

Dostali jsme krásné fotky našeho, již řádně odrostlého, druhého miminka. Chlapeček je doma milovaný a rozmazlovaný, za což moc děkuji jeho nové rodince a především jeho lidské mamince Dáše, která nám o malém posílá samé úžasné zprávy. Jak chlapec krásně roste, jak dobře papá (nejraději má paštičku), jaké lumpárny vyvádí se svým kamarádem, britským krémovým kocourkem Bárnym, no a jak se poslední dobou vůbec nikdo nevyspí, protože Artee zjistil, že je chlap a po nocích zvěstuje všem slečnám z okolí, že je tady :-). Jinak Artee je kopií svých rodičů, po Flipovi zdědil sladký výraz a po Izy ty její nádherné, velké mandlové oči.

foto  foto

27.01.2011  

Predstavujeme Vám malé mačiatko Ammy z CHS Special Edition zo Slovenska od našej kamarátky Ivetky :-). Malá je nádherná kulička s krásnou kresbou, se sladkou papulkou, nádhernými velkými kukadly a úžasnou mazlivou povahou. Ammynka je poslední volné koťátko ze čtyř sourozenců a i ona by ráda našla svůj domov a milující rodinku tak, jako její bráška a dvě sestřičky. Více na stránkách www.specialedition.sk  A protože se nemůžeme dočkat vlastních koťátek, tak se na fotografiích rádi pochlubíme aspoň koťátky našich přátel :-).

foto  foto

04.01.2011  

Přidány fotografie Flipa a Jimi.>>> Události roku 2010 <<<


>>> Události roku 2009 <<<


Copyright Small Miracle