Události z roku 2010

VŠEM NÁVŠTĚVNÍKŮM NAŠICH STRÁNEK A VŠEM MILOVNÍKŮM CHLUPATÝCH ZÁZRAČNÝCH STVOŘENÍ PŘEJI KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NAPROSTO ÚŽASNÝ ROK 2011.

foto

22.12.2010  

Před časem jsme se zúčastnili s našimi miláčky výstavy na Kladně a protože Kladno máme v podstatě za humny, tak jsme tentokrát vyrazili po oba dva dny.

V sobotu jsme vzali na výstavu našeho miláčka Flipa, kterého posuzoval pan Eric Reijers. Pan posuzovatel byl z Flipa naprosto nadšený, a tak Flip má posudek plný EX a naprosté chvály. No a závěrečné slovo v celkovém dojmu "IMPRESSIVE", které má tolik krásných překladů do češtiny - "IMPOZANTNÍ, PŮSOBIVÝ, ÚCHVATNÝ" hovoří za vše :-). Kromě úžasného posudku dostal Flip od pana Reijerse i nominaci do BIS. Bohužel, chlapec nebyl tento den příliš naladěný, a tak si v průběhu předvádění v BIS usmyslel, že ho to již nebaví a pokusí se o útěk :-). Nakonec jsem byla ráda, že byl odchycen hned na podiu a já ho nemusela nahánět po celém sále.

V neděli jsme vzali na výstavu naše děvčata – Jimi a malou Aurinku.

Jiminku posuzovala Laura Burani. Jimi se jí moc líbila a dostala krásný posudek a konstatování paní posuzovatelky, že je tak roztomilá, že by si ji nejraději odnesla domů :-).

Aurinka okouzlila paní Nurit Pahl, která její posudek zarámovala do velkého srdíčka a malou pozvala do výběru do BIS. Svého otce Aurinka nezapře, neboť i její posudek je plný EX :-). Dle paní posuzovatelky je sladká, miloučká a nadějná :-). Aura mne překvapila tím, jak moc dobře výstavu snášela a v kleci si po celou dobu hrála tak, jako by byla doma.

Přidáváme pár fotek Jiminky, která nám z malého medvídka vyrostla ve většího medvídka. Pořád si hraje, jako malá a vyfotit ji je pořád stejně těžké.

25.10.2010   V sobotu krásně svítilo sluníčko, a tak jsem vzala foťák a vyrazila vyfotit naše odrostlé miminko malou/velkou Aurinku. Malá Aurinka bydlí v domě mojí sestry, kde jí společnost dělá její kamarád - britský kocourek Filík. Nafotila jsem je všechny tři a myslím, že jim to všem opravdu sekne, že ano? :-). Musím se přiznat, že se mi želvičky nikdy moc nelíbily, ale ve chvíli, kdy držíte v rukou tu svoji první vlastní malou želvičku, a ona se vám před očima vybarvuje, roste do krásy, tak velmi brzy změníte názor. Z Aurinky nám roste krásná velká kočička s naprosto skvělou povahou, která je na ní nejúžasnější.

foto  foto

foto  foto

24.08.2010   Po delší době se hlásím s aktualizací stránek - léto je v plném proudu a u vody bylo rozhodně lépe a tak jsem stránky trošku zanedbávala.
Naše dvě koťátka již dávno odešla dělat radost svým novým rodinkám a podle zpráv z jejich nových domů se mají prckové opravdu úžasně. Přeji jim krásný a dlouhý život a jejich majitelům děkuji za lásku a úžasnou péči o naše první malé zázraky. Miláčkové mějte se krásně, moc nezlobte a hlavně hodně pište :-).

17.06.2010    Rosteme a z malých medvídků jsou velcí puberťáci :-).
Miláčkové nám krásně narostli a mílovými kroky se blíží jejich odchod k novým rodinkám.
Přidáváme pár nových fotografií.

foto  foto

foto  foto

05.05.2010  Rosteme a z maličkatých lachtánků jsou maličkatí medvídci. Přidali jsme nové fotky koťátek.

19.04.2010  Rosteme a vypadáme jako malinkatí lachtánci :-)
Koťátka nám rostou jako z vody a jsou to opravdu pořádní štuclíčci. Co se týče barev, tak si ještě nejsem jistá, ale každopádně nám čumáčky pěkně tmavnou. Máme jednoho chlapečka s kuličkami a jednu malou slečnu bez :-). Na stránky jsem přidali spoustu nových fotek, za které moc děkujeme Soně Štěrbové z CHS Fateful Meeting. Soni, díky moc, jsou opravdu krásné.
V sobotu jsme se zúčastnili s Jamienkou výstavy v Ostrově v otevřené třídě. Jamienka je od této doby uchovněna. Teď budeme jen čekat na její skutečnou plnoletost a potom volání přírody. Snad se ještě letos dočkáme dalších krásných miminek.

06.04.2010  Minulý týden v noci z úterý na středu se naší Izynce narodily dvě malé sněhobílé kuličky. Přikládáme pár prvních foteček starostlivé maminky a našich malých zázraků :-).

foto  foto

foto  foto

17.03.2010   V sobotu 13. března 2010 jsme se s Flipem a Jamie vydali na výstavu do Bratislavy. Flip si jel pro svůj poslední CACIB, aby tím konečně dokončil titul Interchampion. No a Jamie jsme s sebou vzali v podstatě jen jako doprovod, aby Flip nebyl v kleci sám. Moje představa o větší prostornější kleci skončila ve chvíli, kdy si Flip usmyslel, že zmírní napětí z cizího prostředí provozováním sexu :-). Takže ho od této doby podezírám, že pouze předstírá, že ho výstavy znervózňují, protože je ochoten nakrývat i v kleci na výstavě za účasti obecenstva.
Jamie již podruhé posuzovala paní Donatella Mastrangelo, která maličkou na začátek řádně vypusinkovala a počastovala roztomilými italskými slovíčky :-). Paní posuzovatelka říkala, že je to velmi nadějná kočička s pěknou těžkou cobby postavičku a úžasně modrýma očima. Prohlásila, že má takový směšný výraz a že je opravdu velmi roztomilá a zábavná :-).
Flipa posuzovala paní Stephen Bruin z Holandska, která z něj byla opravdu unešená, a tak Flip dostal posudek plný superlativů. Nejvíce mne potěšilo její prohlášení, že "Flip je jeden z nejkrásnějších colourpointů, které v poslední době viděla". Pozvala ho do výběru do nominace, kde moc dlouho neváhala a poslala našeho chlapečka soutěžit mezi nejkrásnější kočičky výstavy. Flip se v soutěži neztratil a stal se nejlepším kocourkem ve své skupině.
Takže naše "směšná" a náš "krásný" byli opravdu velmi úspěšní a udělali nám ohromnou radost.

Nejúžasnější novinkou je, že naše Izynka čeká koťátka a my se konečně dočkáme našich prvních malých chlupatých zázraků. Koťátka by měla přijít na svět koncem března a protože je to náš první porod, tak nám držte palečky, ať vše proběhne v pořádku. Jsme trošičku nervózní, ale zároveň se moc, moc těšíme :-).

13.01.2010   Dostali jsme krásný vánoční dáreček. Naše stránky se změnily v sladký růžový sen :-). A protože naše kočičky jsou stejně sladké, jako vzhled těchto stránek, tak se k nim opravdu hodí. Nikol moc děkuji, jsou opravdu úžasné.

Přidali jsme pár foteček našich chlupáčů. Nejvíce fotografií má náš krasavec Flip. Fotografování snáší s velkou trpělivostí, a podle toho také jeho fotogalerie vypadá. Jamie focení opravdu zbožňuje - z foťáku visí různé šňůrky a poutka, která je potřeba ulovit, takže zábava je to úžasná, ale výsledek nepoužitelný :-). Tentokrát jsme se obě nacpaly do postele se spoustou hraček, mávátek a korálků, aby se malá zabavila, a myslím, že se nám i pár slušných snímků povedlo. No a Izy, tak ta považuje fotografování za týrání, takže její výraz tomu na fotkách odpovídá.>>> Události roku 2011 <<<


>>> Události roku 2009 <<<


Copyright Small Miracle